Grzech sodomii wychwalany w mediach

Zniszczenie Sodomy i GomoryMożna oczywiście milczeć, uśmiechać się albo głosić wypaczone hasła o miłości, równości i tolerancji. Jako autor serwisu nie mogę jednak pozostać obojętny wobec niektórych wydarzeń, które choć płytkie i tragiczne są oczywiście pożywką dla mediów. A dziś (29 maja 2013) media z radością donoszą o małżeństwie dwóch homoseksualistów we Francji. Ich grzech, grzech sodomii jest nie tylko nie potępiany ale wręcz hołubiony. Mówi się, że to wydarzenie wieku we Francji. Jeżeli to jest na pierwszym miejscu to co może być na drugim, trzecim itd.?

Ale nie piszę niniejszego postu po to by poddawać dyskusji ów pseudowyczyn dwóch pseudomężczyzn ponieważ dyskusja nad tak oczywistym grzechem jest... bezdyskusyjna. Wolę zwrócić uwagę na komentarze mediów, które notorycznie pociągają za sobą na dno kolejnych ludzi szerząc informacje, które mogą stać się tragicznymi w skutkach. Mam tutaj na myśli telewizję TVN, która tak skomentowała to co działo się we Francji:

"... zamieszki we Francji spowodowali członkowie skrajnych grup prawicowych, katolicy i faszyści, którzy w ten sposób mogą zaistnieć."

 

I tutaj pozostawiam każdemu do przemyślenia zacytowany tekst. Skoro już dziś media stawiają znak równości pomiędzy katolikami a faszystami, to co czeka nas wkrótce?

 

"17Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, 20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. 21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy."

Ewangelia wg. Świętego Mateusza

Szukaj

pomóż tej stronie

Szanowny Gościu, jeżeli możesz, zamieść proszę u siebie jeden z linków prowadzących do tej strony.

Wybierz link do zamieszczenia

Wymienię się linkami

.mp3

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5