Modlitwa o odpuszczenie grzechów naszych przodków

I odpuść nam nasze winy ...

 

Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego…

Panie Jezu Chryste!

Ty jesteś jedynym Zbawicielem człowieka wczoraj, dziś i na wieki. Ty jesteś jedynym Zbawicielem moim. Wiem, że potrzebuję Ciebie, bo tylko Twoja Krew ma moc wybawić Mnie z odziedziczonego po przodkach złego postępowania. W Twojej Krwi jest zwycięstwo nad obciążeniami i zasadzkami zła – także nad tymi, które biorą początek w ich życiu.

Do Ciebie zatem przychodzę dzisiaj z prośbą o łaskę wolności od wszelkiego zła popełnionego przez moich rodziców, dziadków i wcześniejsze pokolenia. Jeśli skutki ich grzechów ciążą na mnie i na mojej rodzinie, Ty stań między mną a nimi i przetnij jakikolwiek wpływ zła. Przerwij dzisiaj wszelki łańcuch wpływu duchów nieczystych, który dosięgnął mnie i moich bliskich z powodu tamtych nieprawości. Ty w którym Szatan nie ma nic swojego, któryś jest świętym Boga, jedynym Sprawiedliwym, postaw zaporę
wszelkiemu udręczeniu ducha, duszy i ciała, do którego zło miało prawo i dostęp otwartymi w przeszłości – przez słowa i czyny przodków – drzwiami.

W imieniu swoim i tych, których ziemskie życie poprzedziłomoje zrodzenie, wyrażam żal za popełnione przez nich grzechy. Zwłaszcza za… (jeśli ma ktoś świadomość konkretnych ich grzechów, niech w ciszy, w sercu je wypowie).

Proszę też w ich imieniu wszystkich przez nich skrzywdzonych – żyjących na ziemi i w wieczności – o przebaczenie. Równocześnie, jeśli którykolwiek z ich krzywdzicieli czeka przed Bogiem na wybaczenie krzywdy wyrządzonej moim przodkom, oznajmiam, że w ich imieniu wybaczam i proszę Boga o miłosierdzie dla winowajcy. W imieniu ich i swoim wyrzekam się Szatana i wszelkich spraw jego. Wyrzekam się wszystkich duchów nieczystych, a zwłaszcza:

  • złego ducha niewiary, przekleństwa, wróżb, czarów, spirytyzmu, okultyzmu, astrologii, jasnowidztwa, bioenergoterapii, medytacji transcendentalnej, kuszącego do praktyk religii Wschodu, buddyzmu, reiki, każdej innej formy nie podanej tutaj, ale szczerze za nią żałując, jeżeli taka była); 
  • złego ducha samobójstwa, zabójstwa człowieka narodzonego, zabójstwa człowieka nienarodzonego i jakiegokolwiek zniszczenia życia; 
  • złego ducha cudzołóstwa, niewierności małżeńskiej
  • i wszystkich innych złych duchów z nimi współdziałających.

Jezu, wraz z Tobą patrzę na przeszłe pokolenia i wraz z Tobą ogłaszam, że przebaczam im wszelkie ulegnięcie diabelskiej pokusiei konsekwencje, które również ja musiałem lub muszę dźwigać.

Powtarzam za Tobą: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzieli, co czynią. Niech dar Twojego odkupienia zdejmie z nich dzisiaj wszelką odpowiedzialność za dokonane zło. Przyjmij też mój żal za te moje grzechy, za które spada jakakolwiek odpowiedzialność także na moich przodków.

Ojcze nasz…

Najświętsza Maryjo, Święci moi Patronowie, św. Józefie, św. Rafale Archaniele, święci obecni wśród nas poprzez relikwie, patronowie moich przodków, patronowie moich rodziców, mojej żony, mojego męża, patronowie moich dzieci dopełnijcie swoim wstawiennictwem tej modlitwy.

Zdrowaś Maryjo…

Wieczny odpoczynek…

Miłosierny Boże! Dziękuję też w tej modlitwie za wszystkie święte czyny moich ojców. Za trwanie przy Tobie i nieskażoność wiary, za szacunek dla życia swojego i drugich, za umiłowanie poczętych dzieci jeszcze przed ich narodzeniem i za wyzbycie się nienawiści nawet wobec nieprzyjaciół. Dziękuję za wierne małżeństwa moich przodków i nieskalane relacje z bliźnimi. Wiem, że jesteś wierny swojemu słowu, iż okazywać będziesz łaskę aż do tysięcznego pokolenia tym, którzy Cię miłują i przestrzegają przykazań.

Niech więc na mnie, uwolnionego dzisiaj przez KrewBaranka od dziedzictwa ciemności, spłynie obfite Twoje błogosławieństwo.
Chwała Ojcu… 3x

 

Szukaj

pomóż tej stronie

Szanowny Gościu, jeżeli możesz, zamieść proszę u siebie jeden z linków prowadzących do tej strony.

Wybierz link do zamieszczenia

Wymienię się linkami

.mp3

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5